Корзина
59 отзывов
+38044-499-94-80
Група Компаній Ембер

Турбінна олива Mobil Teresstic T68

  Турбінна олива Mobil Teresstic T68
В наличииКод: Mobil Teresstic T68

21 060,32 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (50) 022-26-25
 • +380444999480 Городской
 • +380502504033 Vodafone
 • +380676244148 Kyivstar
 • Контакти
  • Телефон:
   +380444999480, Городской
   +380502504033, Vodafone
   +380676244148, Kyivstar
  • Адрес:
   ул. Кошица 9б, Киев, Украина
  • Email:
   sales@ember.com.ua
  • Skype:
   ember_ukraine
Масло Mobil Teresstic складається з високоякісних турбінних та циркуляційних змащувальних матеріалів, які мають широке застосування в промисловості.
 
Використовується в парових турбінах, малонавантажених стаціонарних газових турбінах, а також в циркуляційних системах.
 
Мастильні матеріали серії Teresstic T 32-100 - турбінні та циркуляційні мастила високої якості, розроблені для різноманітного застосування в промисловості. Це сімейство продуктів використовується в парових турбінах, малонавантажених стаціонарних газових турбінах, а також в циркуляційних системах. Протягом років масла Teresstic T 32-100 удосконалювалися і зараз складаються з ретельно відібраних базових масел і високоефективних присадок, включаючи антиокислювачі, інгібітори іржавіння і корозії і протипінні агенти. Масла Teresstic T 32-100 представлені чотирма класами в'язкості від ISO VG 32 до 100. Масла Teresstic T 32 і 46 розроблені для застосування в турбінах, де потрібні масла дуже високої якості з хорошою стійкістю до окислення, захистом від іржавіння і чудовими межфазовие характеристиками такими, як низька схильність до вспениванию і швидке відділення повітря.
 
Оливи сімейства Teresstic T можуть служити в різноманітному промисловому обладнанні. Ці продукти виробляються по суворим стандартам для досягнення сталості якості з року в рік. Масла Teresstic T 32-100 забезпечують споживачам надійну і ефективну експлуатацію, як турбін, так і іншого промислового устаткування. Зокрема вони стійкі до тривалого впливу високої температури і дуже добре працюють в циркуляційних системах, навіть при короткому часу відстою. Така комбінація якостей масел Teresstic T обумовлює вибір багатьох споживачів.
 
ЗАСТОСУВАННЯ
 
Teresstic T 32-100 - серія турбінних масел високої якості, розроблених для різноманітного застосування в промисловості, включаючи:
 
Циркуляційні системи з відносно високою температурою, що вимагають застосування масел з тривалою працездатністю
Промислові та суднові парові турбіни і малонавантажених промислові газові турбіни, здатні працювати на мінеральних маслах
 
 
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
 
Масла серії Teresstic T 32-100 є передовою групою турбінних масел марки Mobil Teresstic, визнаної протягом багатьох років за високу якість, надійність і експлуатаційні властивості, які проявляються в важких умовах експлуатації. Це сімейство продуктів виробляється за суворим стандартам контролю якості. Ця серія продуктів з широким діапазоном по в'язкості чудово служить у багатьох видах промислового устаткування. Високоякісні базові оливи і селективно підібрані присадки надають маслу цього сімейства чудову стійкість до окислення, що так необхідно в малонавантажених газових і парових турбінах. Деякі особливості і потенційні вигоди, надані цими маслами, перераховані нижче:
 
Масла для широкого діапазону промислового застосування, включаючи парові і малонавантажених газові турбіни, що дозволяє оптимізувати і уніфікувати асортимент застосовуваних масел
Високоякісні масла з високою репутацією надійності, що знижують потребу в обслуговуванні і незаплановані простої
Масла з тривалою працездатністю в турбінах і циркуляційних системах, що знижують витрати на заміну масла
Масла виробляються за високими вимогами системи контролю якості компанії - Product Quality Management System (PQMS) ™
Масла розроблені з залученням високоякісних базових масел і спеціально підібраною композиції функціональних присадок
 
ОХОРОНА ПРАЦІ І ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
 
За наявною інформацією не очікується, що цей препарат має побічні ефекти для здоров'я при використанні його за призначенням і дотриманні рекомендацій, наведених в "Бюлетені даних з безпеки". Ці Бюлетені надаються за запитом місцевим офісом, відповідальним за продажі, або через Інтернет. Цей продукт не повинен застосовуватися в інших цілях крім, як за призначенням. При утилізації використаного продукту, дотримуйтесь заходів щодо захисту навколишнього середовища.
Характеристики
Производитель   Mobil
Информация для заказа
 • Цена: 21 060,32 грн.
Сетевое оборудование
Масла и смазки